Драгобрат

Адреса:

Закарпатська область, Рахівський район, курорт Драгобрат

Координати:

48°13′32″ пн. ш. 
24°19′18″ сх. д.

Розташування:

18 км від с. Ясіня
9 км від автоагістралі Ужгород - Івано-Франківськ
125 км від аеропорту Івано-Франківськ
12 км від найближчої залізничної станції

Сезонність та тип відпочинку:

гірскоголижний відпочинок
тривалість сезону з листопада по травень

Скануйте QR-код для отримання
більш детальної інформації, або:
http://www.dragobrat.biz/

Драгобрат – найвисокогірніший гірськолижний курорт на висоті 1400 -1700 метрів над рівнем моря, Свидовецького хребта Українських Карпат, Рахівського району, Закарпатської області, який під силу справжнім відчайдухам. Саме для них на курорті створені ідеальні умови:

  • 20 гірськолижних трас різної складності;
  • сучасна інфраструктура та неймовірні гірські пейзажі;
  • розваги на будь-який смак.

Курорт Драгобрат розташований у підніжжі гірської вершини Стіг (1704 м). На курорті діє лижна школа для новачків. Загальна протяжність гірськолижних трас Драгобрату 10 км. Їх довжина варіюється від 300 м до 2-ох км. Для тих, хто не бажає адреналіну, на курорті діють 5 трас для масового катання. Окремо ще 4 для досвідчених сноубордистів та лижників. Для любителів фрістайлу також знайдеться окрема траса.

Неподалік Драгобрату знаходиться село Кваси з неповторними мінеральними джерелами з «квасною» водою. З поселення Лазещина розпочинається один із найвідоміших маршрутів на гірську вершину Петрос (2020 м). З Ясіня можна розпочати казковий похід Мармаросами. Всього за 45 км знаходиться село Ділове з географічним центром Європи. Там можна побачити на власні очі найвищий однокаскадний карпатський водоспад Ялинський (26 м).

Справжнє природне диво неподалік курорту – Драгобратський водоспад заввишки більше 7-ми метрів. Неподалік розташовані озера Герашаска, Апшинець, Ворожеська та Драгобратське (Івор).

Доїхати до Драгобрата можливо поїздом. Київ-Рахів, Київ-Івано-Франківськ, а потім скористатися місцевими атобусами.

Автобусом "Івано-Франківськ-Рахів", або приватними мікроавтобусами до селища Ясіня, чи рейсовим автобусом до Яремче, з пересадкою на автобус  до Ясіня.

До станції Ясіня курсує поїзд Львів-Рахів, Кременчук-Ворохта, Київ-Ворохта, Харків-Рахів, Одеса-Рахів. Також до с. Ясіня на Драгобрат можна дістатися автомобілем.