Музеї

Музей екології гір Карпатського біосферного заповідника

музей екології гір

Музей екології гір та історії природокористування в Карпатах є унікальним місцем, яке не має аналогів на території України.

Тел. +38 (093) 669-82-78

Графік роботи: з 9:00 до 16:30 без вихідних, перерва з 12:00 до 13:00

Дорослі — 30 грн; студенти — 25 грн; діти, пенсіонери — 20 грн; екскурсійна група — 150 грн

Музей бриндзі (м. Рахів)

музей бринзи

Музей Гуцульської бриндзі розкаже відвідувачам про всі секрети та звичаї карпатського сироваріння, а також про унікальний продукт - гуцульську бриндзю, що має офіційно підтверджений статус географічного походження

Тел. +380971825249

Графік роботи: з 9:00 до 18:00, без вихідних

Уточнюйте за номерами телефонів

Музей гуцульської різьби Юрія Павловича

музей різьби Юрія Павловича

У музеї гуцульської різьби знаходяться дійсно шедевральні експонати, які здивують вас своєю вивіреної геометрією і витонченими лініями.

Тел. +38 (097) 804-58-52

Графік роботи: за домовленістю

Вхідні квитки: безкоштовно;

Екскурії - 10 грн з людини.

Музеї Ясіня

музей Ясіня

Краєзнавчий музей Ясіня занурить вас у минуле, дасть можливість доторкнутись до старовинних предметів та побачити побут наших предків

смт.Ясіня, вул.Грушевського, 21

Графік роботи: Понеділок — П'ятниця з 10:00 до 17:00;

Субота — вихідний день; Неділя — з 10:00 до 15:00.

 

Уточнюйте на місці

Великобичківський історико-краєзнавчий музей

Великобичківський історико-краєзнавчий музей є одним з найстаріших у Закарпатті. Він став справжнім "храмом" історії завдяки творчому підході та професіоналізму при його створенні.

Закарпатська обл., Рахівський р-н., смт. В.Бичків, вул. Крушник, буд. 1

Графік роботи: уточнюйте

 

Уточнюйте на місці

Територія Рахівщини знаходиться в мальовничому місці з багатою та цікавою історією, завдяки чому виступає одним з найпопулярніших туристичних маршрутів нашої країни. Відвідавши Рахівський район, варто обов'язково побувати в музеях, яких тут знаходиться дуже багато. Це дозволить ближче познайомитися з історією і традиціями минулого.

Найцікавіші музеї Рахівщини, які варто відвідати

     1. Музей гуцульської різьби.

Відвідавши музей гуцульської різьби, ви зможете побачити унікальні предмети інтер'єру, які створені талановитим різьбярем в єдиному екземплярі. Тут представлені експонати, які не продаються і виконані найрізноманітнішими техніками різьблення.

     2. Музей екології   гір Карпатського біосферного заповідника.

Територія Музею екології гір розкинулася на кілька тисяч кілометрів і розділена на дві ділянки: природні екосистеми Карпат; історія природокористування в Українських Карпатах. В рамках музею ви зможете дізнатися багато корисної та цікавої інформації про Карпатські гори, ландшафти, тваринний і рослинний світ. Відвідувачі познайомляться з елементами культурного надбання українських горян - лісокористуванням, землеробським і гірським господарюванням.

     3. Музей Теодора Ромжі у Великому Бичкові.

Георгій Теодор Ромжа закінчив рідну сільську школу, гімназію в Хусті і богословський факультет в Римі, після чого став греко-католицьким єпископом. У музеї представлені особисті речі його сім'ї і фотографії. Крім того, тут же розташована церковна школа, де навчається близько 150 дітей.

     4. Музей Ясіня.

Музей Ясіня включає в себе велику кількість предметів побуту, різних інструментів і знарядь праці, старовинні меблі, зразки народного одягу та багато іншого. Увагу туристів приваблюють старі дитячі ходулі, саморобні снігоступи, стародавні бочки, ківши і звичайно ж трембіта!

     5. Музей Гуцульської Бринзі.

Нещодавно в Рахові був відкритий перший український Музей, присвячений гуцульської бринзі. Серед основних завдань технологічного і сучасного музею виступає проведення культурно-освітніх заходів, популяризація бринзи і Рахівщини.