Музей бриндзі (м. Рахів)

Тел. +380971825249

Адреса:

Закарпатська область, Рахівський район, м. Рахів, вул. Шевченко, 210 А

Вартість:

Уточнюйте за номерами телефонів

Графік роботи:

З 9:00 до 18:00

Скануйте QR код, щоб потрапити на офіційну сторінку закладу:

У 2020 році у Рахові був відкритий сучасний Музей гуцульської бриндзі, який є єдиним в Україні. Відвідавши територію музею, кожен бажаючий зможе зануритися в минуле і познайомитися з багатою історією і традиціями карпатського сироваріння.

Що цікавого в музеї бриндзі (м. Рахів)

Новий музей вдалим чином поєднує в собі давні традиції предків і сучасні технології. Крім захоплюючої екскурсії інтерактивний музей передбачає проведення майстер-класів, дегустацію смачного овечого сиру і повноцінне занурення в історію за допомогою VR-окулярів і аудіогіда. Кожен відвідувач гідно оцінить затишний інтер'єр, де наочно продемонстрований процес приготування високогірного сиру і бринзи.

Це місце є сполучною ланкою між захоплюючими подорожами на пасовище і цікавими розповідями про бринзу. Відмінною особливістю закладу є можливість не тільки проведення безперешкодної фотозйомки, а й використання представлених експонатів. Таким чином, ви зможете приміряти справжній гуцульський одяг, пограти на сопілці та трембіті.

Як працює музей бриндзі (м. Рахів) і як до нього дістатися?

Музей працює з 9 до 18 години, без вихідних. Для того щоб уникнути очікування в черзі, найкраще попередньо записатися на екскурсію по телефону: +380971825249.

Музей гуцульської бриндзі знаходиться в південно-західній частині міста Рахів за адресою: вул. Шевченко, 210 а. Дістатися можна як пішки, так і на транспорті. Зручніше за все буде рухатися по вулиці Миру (траса Н-09) до перетину з вулицею Шевченка.