Музей екології гір Карпатського біосферного заповідника (м. Рахів)

Тел. +38 (093) 669-82-78

Адреса:

Закарпатська область, Рахівський район, м. Рахів, вул. Красне плесо, 77

Вартість:

Дорослі — 30 грн;
Студенти — 25 грн;
Діти, пенсіонери — 20 грн;
150 грн з екскурсійної групи.

Графік роботи:

З 8:00 до 16:30, щоденно
Перерва з 12:00 до 13:00

Музей екології гір та історії природокористування в Карпатах є унікальним місцем, яке не має аналогів на території України. Музей був створений в середині 1990-х років на базі місцевого біосферного заповідника і є єдиним комплексом, чия діяльність спрямована на вирішення екологічних проблем в регіоні.

Відвідавши музей ви здивуєтеся гармонійному оформленню, адже велика частина дизайнерських та художніх робіт була виконана групою талановитих художників з Києва. Формування експозицій триває по сьогоднішній день, що викликає додатковий інтерес з боку туристів для яких цей музей став улюбленим місцем на Рахівщині.

Чому варто відвідати музей екології гір Карпатського біосферного заповідника (м. Рахів)?

Експозиція музею включає до свого складу два розділу. Перший розділ під назвою «Природа Карпат» включає в себе історичні дані про карпатські гори, їх геоморфологію і геологію. Цей музей розповість вам про всі особливості різноманітного ландшафту карпатських гір, про багатство тваринного і рослинного світу. Також ви побачите яскравих представників фауни і унікальну модель гірського водостоку Карпат, яка формувалися століттями.

Другий розділ експозиції «Природокористування в Українських Карпатах» охоплює значний історичний період, починаючи від етапу колонізації (близько 20 тисяч років тому) і до теперішнього часу. Тут представлена ​​самобутність і унікальність традицій проживаючого народу, що втілено в мальовничих панорамах і діорамах, доповнених етнографічними компонентами старовини.

Як дістатися до музею екології гір Карпатського біосферного заповідника (м. Рахів)

Якщо ви пересуваєтеся на автомобілі, то слід їхати по трасі Львів-Мукачево (Н-09). Музей розташований в південній частині міста Рахів на території Центральної садиби Карпатського біосферного заповідника.

Музей екології гір Карпатського біосферного заповідника (м Рахів) знаходиться біля річки Тиса за адресою: Червоне Плесо вул. 77. Гора Петрос розташовується поруч і може служити в якості орієнтира.