Музей Ясіня (краєзнавчий музей)

Тел. +38 (067) 305-60-24

Адреса:

Закарпатська область, Рахівський район, смт.Ясіня, вул.Грушевського, 21

Вартість:

Уточнюйте на місці

Графік роботи:

Понеділок — П'ятниця з 10:00 до 17:00;

Субота — вихідний день; Неділя — з 10:00 до 15:00.

Кожен гість Ясіня буде вражений великою кількістю пам'яток, які слід обов’язково відвідати. Одним з таких місць є краєзнавчий музей, який знаходиться у величній двоповерховій будівлі. Відвідавши музей, ви зможете зануритися у минуле, доторкнутись до старовинних предметів та побачити побут наших предків.

Що можна побачити в музеї Ясіня?

Для зручності відвідувачів перший поверх будівлі розділений на чотири зони і вміщує в себе всю наявну в розпорядженні музею розкіш. Кожна зона включає до свого складу найрізноманітніші експонати.

Перша частина музею представляє собою інтер'єр справжнього гуцульського хати, де знаходяться найрізноманітніші речі того часу - колиски, ходунки, судини і національний одяг.

Другий сектор повністю присвячений предметам побуту. Тут можна побачити велику колекцію старовинного посуду, якому понад сто років.

Третя частина експозиції допоможе уявити живий карпатський куточок. Тут представлені опудала таких дивовижних тварин і птахів як: вовк, олень, ведмідь, рись, орел, кабан, глухар і т.д.

Четверта зона краєзнавчого музею відведена під найбільш значущі фотографії, які тісно пов'язані з життям і побутом селища Ясіня. Тут же знаходяться твори мистецтва від майстра різання по дереву і народного художника Тулайдан М.І.

Як дістатися до краєзнавчого музею Ясіня?

Краєзнавчий музей Ясіня знаходиться в північно-східній частині селища, неподалік від річки Лазещина. Музей розташувався на території однієї з центральних вулиць Ясіні - Грушевського, 21, поблизу з вулицею Коцюбинського.