Музей різьби Юрія Павловича

Тел. +38 (097) 804-58-52

Адреса:

Закарпатська область, Рахівський район, м. Рахів, вул. Миру, 42 (перший поверх готелю Європа)

Вартість:

Вхід безкоштовно. Екскурсії 10 грн з людини

Графік роботи:

За домовленістю

Скануйте QR-код, щоб вiдкрити офiцiйну сторiнку закладу на смартфонi:

Наприкінці 2014 року в Рахові був відкритий музей різьби Юрія Павловича, який є найбільш відомим майстром-різьбярем в Карпатах. Будучи уродженцем Закарпаття, Юрій Павлович отримав освіту у Львові і тривалий час творив у Косово, Міжгір’ї та Рахові. У музеї гуцульської різьби знаходяться дійсно шедевральні експонати, які здивують вас своєю вивіреної геометрією і витонченими лініями.

Особливості музею Юрія Павловича

На території музею різьби Юрія Павловича знаходяться унікальні вироби, створені власною рукою майстра. Відвідавши музей, ви зможете побачити вирізаний посуд, свічники, роги, рушниці і шаблі. Кожен експонат є унікальним і не має аналогів в світі.

Всі роботи майстра виконані в єдиному екземплярі і їх не можна купити. Юрій Павлович переслідує ідею створення єдиної енциклопедії Гуцульщини і регулярно поповнює колекцію новими шедеврами, які виконуються різними техніками:

  • різьба;
  • суха різьба,
  • інкрустація бакунтом, кісткою, пацьорками, перламутром або мосяжними цв'яшкамі.

Мистецтво Юрія Павловича виступає своєрідною даниною української філософії та історії, адже кожен виріб являє собою унікальний експонат, що дозволяє пробудити етнічні традиції і пам'ять роду, доторкнувшись до елементів українського побуту та традицій.

Як дістатися до музею різьби Юрія Павловича

Знайти музей гуцульської різьби Юрія Павловича дуже просто, адже він знаходиться в самому центрі міста Рахів. Музей розташовується на першому поверсі готелю «Європа» за адресою: вул. Миру, 42. Музей знаходиться на перетині вулиць Миру та Івана Франка, між супермаркетом «Рахів» та магазином електроніки «Алло».